Anketa

Strávite tohtoročnú dovolenku na Slovensku?
 

Kurzy

PočasieVitajte na stránkach Penziónu ADAM Vytlačiť E-mail

 

Cool  ! ! ! Akciová ponuka na zimnú sezónu 2018/19 ! ! !  Cool

Pri pobyte 5 nocí a viac - zľava 10% z ceny pobytu 

(pozn.jednotlivé zľavy nie je možné kombinovať, napríklad prísteľka zadarmo a pod.)

Smile Dávame do pozornosti !!!

Od 15.10.2018 je k dispozícii štúdio 2+2 osoby. 

 

Obec Makov leží v údolí medzi pohorím Javorníkov a Beskýd priamo na rieke Kysuci. Táto rieka dala meno celej severozápadnej oblasti Slovenska a pramení priamo v obci v pohorí Kysučné. Penzión leží pri sútoku rieky Kysuce s riečkou Trojačka vedľa hlavnej cesty spájajúcej Žilinu s Olomoucom. Okolo penziónu vedie miestna cesta do rázovitej osady Kopanice a ďalej do rekreačného strediska Javorníky-Kasárne s nadmorskou výškou od 900-1000 m.n.morom.
V stredisku Kasárne sú dva lyžiarske vleky s dĺžkou od 600-800 metrov. Priamo v obci je lyžiarsky vlek tatrapoma v osade Čierne s dĺžkou 1200 m a 1500 m. V uvedenej osade sa nachádza aj jazdecká škola na miestnom poľnohospodárskom podniku. Ďalšie lyžiarske strediská dostupné autom sa nachádzajú v blízkom okolí. Napr. Bílá 10km, Radhošť-Pustevny 20km, Oščadnica-Veľká Rača 40 km, Vrátna Dolina-Paseky 60km.

RecepciaVeriaci môžu navštíviť pútnické miesto Turzovka - Živčák s liečivými prameňmi.

Hrebene Beskýd a Javorníkov, husto zalesnené s výbornými klimatickými podmienkami a peknými vyhliadkami, dobre značenými turistickými chodníkmi, ponúkajú nepreberné možnosti na potulky letnou a zimnou prírodou. Bežkári ocenia najmä dlhé kilometre rekreačných bežeckých tratí. Okolie je vhodné na pešiu turistiku, cykloturistiku, bežky a zjazdové lyžovanie. 
 
Hľadáte pohodlné drevenice na Slovensku pre skvelú rodinnú dovolenku? Čo takto vyskúšať ubytovanie Makov v malebnom prostredí Kysúc či príjemné Žilina ubytovanie v historickom centre mesta? Tieto a iné lákavé možnosti vás čakajú na webstránke Ubytovanienaslovensku - eu. 
 

Pocitadlo.sk

Admin